بناپارت در شهر های مشهد، تهران و تمامی شهرهایی که شعب پست و تیپاکس دارند اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است.

تمامی سفارشات در روزهای عادی، طبق رویه های ارسال بناپارت ارسال می شوند و در شرایط ویژه مانند روزهای شلوغ، پر ازدحام و یا شرایط فورس ماژور ممکن است تغییری در رویه ارسال انجام شود که در این شرایط از پشتیبانی بناپارت با خریدار تماس گرفته خواهد شد و تاخیر را اعلام می نماید.
به منظور کسب رضایت مشتری، سفارش های با سقف 2،000،000 تومان برای اولین ثبت سفارش رایگان ارسال می شود(کالاهای استوک را شامل نمیشود). بناپارت همواره تلاش خواهد کرد که کالا در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به دست خریداران برساند. در حال حاضر در روز های جمعه و تعطیلی های رسمی، هیچ گونه ارسالی انجام نمی شود و تمامی سفارشاتی که در این روز ها ثبت شود، در اولین روز کاری بعد از آن پردازش می شوند. در روز پنج شنبه نیز فقط در مشهد سفارشاتی که تا قبل از ساعت 18 ثبت شوند، ارسال می شود. مابقی سفارشاتی که در این روز ثبت شوند، در اولین روز کاری پردازش و ارسال می شوند.

فروشگاه اینترنتی بناپارت جهت تسهیل و سرعت بخشیدن به ارسال محصولات، از خدمات شرکتهای برتر حمل و نقل استفاده می نماید. در حال حاضر سیستم ارسال بناپارت 95 شهر را در سرتاسر ایران، تحت پوشش خود قرار داده است و مطابق شرایط شرکت تیپاکس ارسال می شوند. تمامی سفارشاتی که از طریق تیپاکس ارسال می شوند با زمان تقریبی بین ۱ تا 3 روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش (توسط سیستم پشتیبانی بناپارت) ارسال می شوند. هزینه ارسال برای تمامی سفارشات شهرهای ایران به عهده خریدار می باشد .