بناپارت در شهر های مشهد، تهران و تمامی شهرهایی که شعب پست و تیپاکس دارند اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است.

تمامی سفارشات در روزهای عادی، طبق رویه های ارسال بناپارت ارسال می شوند و در شرایط ویژه مانند روزهای شلوغ، پر ازدحام و یا شرایط فورس ماژور ممکن است تغییری در رویه ارسال انجام شود که در این شرایط از پشتیبانی بناپارت با خریدار تماس گرفته خواهد شد و تاخیر را اعلام می نماید.
به منظور کسب رضایت مشتری، سفارش های با سقف 4،000،000 تومان برای اولین ثبت سفارش رایگان ارسال می شود(کالاهای استوک را شامل نمیشود). بناپارت همواره تلاش خواهد کرد که کالا در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به دست خریداران برساند. در حال حاضر در روز های جمعه و تعطیلی های رسمی، هیچ گونه ارسالی انجام نمی شود و تمامی سفارشاتی که در این روز ها ثبت شود، در اولین روز کاری بعد از آن پردازش می شوند. 

فروشگاه اینترنتی بناپارت جهت تسهیل و سرعت بخشیدن به ارسال محصولات، از خدمات شرکتهای برتر حمل و نقل استفاده می نماید. در حال حاضر سیستم ارسال بناپارت 95 شهر را در سرتاسر ایران، تحت پوشش خود قرار داده است و مطابق شرایط شرکت تیپاکس ارسال می شوند. تمامی سفارشاتی که از طریق تیپاکس ارسال می شوند با زمان تقریبی بین ۱ تا 3 روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش (توسط سیستم پشتیبانی بناپارت) ارسال می شوند. هزینه ارسال برای تمامی سفارشات شهرهای ایران به عهده خریدار می باشد. هم چنین ارسال بار از طریق پست نیز با در نظر گرفتن هزینه بسته بندی و ارسال امکان پذیر است(حداقل 60 هزارتومان، بر اساس وزن و حجم امکان تغییر هست).

شرکت بناپارت برای آن دسته از عزیزانی که نیاز به ارسال فوری سفارشات را دارند، سیستم ارسال بار از طریق باربری اتوبوسی را راه اندازی کرده است که در این حالت سفارشات نهایتا طی یک روز به دست شما می رسد.

** لازم به ذکر است ارسال پیش فرض از طریق تیپاکس می باشد، مگر برای آن دسته از عزیزانی که در قسمت توضیحات نحوه ارسال را پست یا باربری اتوبوسی تعیین کنند.