روش های ارسال

تمامی سفارشات در روزهای عادی، طبق رویه های ارسال بناپارت ارسال می شوند و در شرایط ویژه مانند روزهای شلوغ، پر ازدحام و یا شرایط فورس ماژور ممکن است تغییری در رویه ارسال انجام شود که در این شرایط از پشتیبانی بناپارت با خریدار تماس گرفته خواهد شد و تاخیر را اعلام می نماید.

** لازم به ذکر است روش ارسال سفارشات پس از ثبت سفارش از طرف مشتری مشخص می شود و با هر روشی که مشتری محترم انتخاب نمایند بسته ارسال می شود.

به منظور کسب رضایت مشتری، سفارش های بیش از ۳ میلیون تومان برای شهر مشهد رایگان ارسال می شود(کالاهای استوک را شامل نمی شود) و با سقف ۴ تومان برای سایر شهرهای ایران ویژه اولین ثبت سفارش رایگان ارسال می شود(کالاهای استوک را شامل نمیشود). بناپارت همواره تلاش خواهد کرد که کالا در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به دست خریداران برساند. در حال حاضر در روز های جمعه و تعطیلی های رسمی، هیچ گونه ارسالی انجام نمی شود و تمامی سفارشاتی که در این روز ها ثبت شود، در اولین روز کاری بعد از آن پردازش می شوند. در بعضی موارد با هماهنگی قبلی با واحد پشتیبانی بناپارت امکام ارسال بار در روزهای جمعه امکان پذیر است.

شهر مشهد

تمامی سفارشات در شهر مشهد مطابق شیوه ای که کاربر انتخاب می کند، تحویل داده می شود. سفارشات در مشهد به دو روش انجام می شود.

مشهد عادی : این روش برای پایین آوردن هزینه ارسال در نظر گرفته شده است. این سفارشات از ۱۲ تا ۲۴ ساعت کاری پس از پردازش سبد خرید، ارسال و به دست خریدار می رسد. سفارشاتی که تا ساعت ۱۵ ثبت شوند در همان روز و سفارشات ثبت شده بعد از آن ساعت، در اولین روزکاری پردازش خواهند شد. روزهای پنج شنبه و جمعه ارسال کالا به این روش انجام نمی شود. بدیهی است سفارشاتی که در این روز ها ثبت شود، در اولین روز کاری پردازش و ارسال می شوند. هزینه ارسال تمامی این سفارشات برای همه نقاط شهر مشهد(حومه را شامل نمیشود) ۴۰۰۰۰ تومان است.

مشهد اکسپرس: به دلیل نیاز فوری بعضی کاربران به قطعات یدکی خودرو، این سفارشات بلافاصله بعد از پردازش کالا ارسال می شود. سفارشاتی که تا ساعت ۲۰ ثبت شوند در همان روز و سفارشات ثبت شده بعد از آن ساعت، در اولین روزکاری پردازش خواهند شد. این روش در روز جمعه فعال نمی باشد. سفارشاتی که روز جمعه ثبت شود، در اولین روز کاری پردازش و پس از ارسال به دست خریدار می رسند. این سفارشات با پیک ارسال شده و هزینه ارسال تمامی این سفارشات برعهده مشتری (پس کرایه) است.

 سنگین یا حجیم مشهد: برای بسته های سنگین ( بالای ۱۵ کیلوگرم ) و کالاهای حجیم به لحاظ ابعاد، هزینه و نحوه ارسال متفاوت بوده و برای تمامی سفارشات حاوی محصولات سنگین یا حجیم، هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد.

شهرهای استان خرسان رضوی: جهت رفاه حال مشتریان عزیز و تسریع در ارسال بار، در صورت درخواست مشتری(درج در قسمت توضیحات در هنگام ثبت سفارش)، امکان ارسال بار از طریق تاکسی های خطی و اتوبوسی فراهم شده است. هزینه ارسال بار به عهده مشتری می باشد.

سایر شهرها

فروشگاه اینترنتی بناپارت جهت تسهیل و سرعت بخشیدن به ارسال محصولات، از خدمات شرکتهای برتر حمل و نقل چاپار و تیپاکس استفاده می نماید. در حال حاضر سیستم ارسال بناپارت تمامی شهرها را در سرتاسر ایران، تحت پوشش خود قرار داده است. سفارشاتی که در شهرهای تحت پوشش شرکت های حمل و نقل قرار دارد، ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری پس از پردازش به دست خریدار می رسد. در مراکزی که خارج از پوشش این شهرها قرار دارد، مطابق شرایط شرکت پست ارسال می شوند. تمامی سفارشاتی که از طریق پست ارسال می شوند با زمان تقریبی بین ۱ تا ۴ روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش (توسط سیستم پشتیبانی بناپارت) ارسال می شوند. هزینه ارسال برای تمامی سفارشات شهرهای ایران به عهده مشتری می باشد.هم چنین ارسال بار از طریق پست نیز با در نظر گرفتن هزینه بسته بندی و ارسال امکان پذیر است(حداقل 50 هزارتومان، بر اساس وزن و حجم امکان تغییر هست).

سنگین یا حجیم شهرستان : هزینه ارسال بسته های سنگین ( بالای ۱۵ کیلوگرم ) و کالاهای حجیم،  به صورت پس کرایه بر عهده خریدار است.” با توجه به قوانین پست، بسته هایی که عرض یا طول آنها بیش از ۱۰۰ سانتی متر باشند امکان ارسال از طریق پست را ندارند. سفارش هایی که طول یا عرض آن ها بیش از ۱ متر باشد و شهر سفارش دهنده در یکی از مراکز تحت پوشش بنا پارت باشد، با باربری چاپار یا تیپاکس ارسال می شود و زمان بندی تحویل آن طبق شرایط عادی سایت می باشد.
سفارش هایی که خارج از مراکز تحت پوشش قرار دارند، ارسال فقط از طریق باربری انجام می شود که باتوجه به شهر مربوطه، زمان تحویل ۱ تا ۴ روز کاری می باشد.

شهرهای تحت پوشش بناپارت

کلیه شهرهای ایران

باربری اتوبوسی(یک روزه)

شرکت بناپارت برای آن دسته از عزیزانی که نیاز به ارسال فوری سفارشات را دارند، سیستم ارسال بار از طریق باربری اتوبوسی را راه اندازی کرده است که در این حالت سفارشات نهایتا طی یک روز به دست مشتری می رسد.

نکات
در صورت معیوب بودن کالا در هنگام دریافت، خریدار موظف است بلافاصله مراتب را به اطلاع بناپارت برساند. بدیهی است پس از گذشت ۴ روز از تکمیل فرآیند خرید (تحویل کالا) کالا تأیید شده تلقی گردیده و هیچگونه اعتراضی از سوی خریدار پذیرفته نخواهد بود. پس از اعلام توسط خریدار، هماهنگی جهت استرداد کالا از سوی بناپارت بر اساس نظر کارشناسان بناپارت با خریدار انجام خواهد شد.
در صورت مشاهده آسیب فیزیکی کالا و یا معیوب بودن آن، در اولین فرصت از طریق تلفن 09106116778 با پشتیبانی بناپارت تماس حاصل فرمایید.

سفارش های عمده

بناپارت در جهت خدمت رسانی به فروشنگان لوازم یدکی در مشهد و سایر شهرهای ایران شرایط ویژه ای برای خرید لوازم یدکی بصورت عمده فراهم آورده است. لذا با توجه به اینکه ارسال سفارش های عمده شرایط متفاوتی دارد، نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

ارسال سفارش های عمده وابسته به حجم سفارش از ۱ تا ۲ روز کاری زمان می برد و در بعضی از شهرها به دلیل عدم سرویس دهی باربری بصورت روزانه، زمان رسیدن سفارش ممکن است تغییر پیدا کند که پیگیری این مورد بر عهده بناپارت بوده و بلافاصله به اطلاع خریدار می رسد.
تمام سفارشات عمده به دو روش زیر ارسال خواهد شد:

پس کرایه :

سفارش های عمده به دلیل حجم و وزن بار، امکان ارسال از طریق تیپاکس و چاپار و برای بسته های حجیم فقط از طریق باربری ارسال می شود.
هزینه ارسال تا باربری مشهد بر عهده بناپارت بوده و هزینه باربری تا مقصد به صورت پس کرایه بر عهده خریدار می باشد.

تحویل حضوری :

این روش مناسب خریدارانی می باشد که خود اقدام به تحویل بار از انبارهای بناپارت می نمایند. هماهنگی تحویل بار پس از خرید از طریق پشتیبانی سایت به خریدار اعلام می شود.
در حال حاضر این روش امکان پذیر نیست. 

بناپارت در شهر های مشهد، تهران و تمامی شهرهایی که شعب پست و تیپاکس دارند اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است.