لوازم یدکی جیلی

جیلی از جمله برندهای چینی می‌باشد که در سال 1997 به طور رسمی خط تولید خود را راه اندازی کرد و توانست با استفاده از کیفیت بالا نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. بنابراین خرید قطعات جیلی از جمله نکات پرجست‌وجوی دارندگان این خودرو و یا کسانی که قصد خرید آن را دارند می‌باشد. چرا که وجود تحریمات داخلی و عرضه محدود انواع خودروهای Geely باعث شده است لوازم یدکی این خودرو به صورت محدود عرضه مصرف کنندگان شود. 

خرید لوازم جیلی

لوازم جیلی در مدل‌های امگرند 7، امگرند RV-7، امگرند GC6، اکسلنت، الیت و لوازم جیلی شاسی شامل چند دسته بندی اصلی موتور، گیربکسی، بدنه، مصرفی و لوازم جانبی می‌باشد. از آنجایی که خودروهای جیلی دارای استهلاک متوسط هستند نگهداری و تعمیر آنها از اصولی ترین کارها می‌باشد. برای مثال لوازم مصرفی جیلی نیازمند تعویض‌های دوره‌ای هستند که باید طی کیلومترهای مشخص تعویض شوند و عدم رسیدگی و تعویض به موقع آنها می‌تواند خسارت های مالی و جانی جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. همچنین گاهاً پیش می آید که برخی از قطعات در حین حوادث رانندگی دچار آسیب می‌شوند و قابل تعمیر نمی‌باشند. اینجاست که خرید لوازم یدکی اصلی جیلی از دغدغه های مالکان این برند می‌شود. 

"خرید آنلاین و اینترنتی لوازم یدکی جیلی را با خیالی راحت و ضمانت اصالت تجربه کنید."

بهترین کار برای خرید قطعات اصلی و اورجینال جیلی آشنایی با یک فروشگاه معتبر لوازم یدکی جیلی می‌باشد. ما در این بخش تلاش کرده ایم تا فروش قطعات جیلی را به صورت آنلاین و اینترنتی برای شما عزیزان فراهم کنیم تا بتوانید قطعه مورد نیاز را با خیال راحت و ضمانت اصالت کالا بخرید.

قیمت قطعات جیلی

با توجه به وارداتی بودن این خودرو نمیتوان در رابطه با قیمت قطعات خودرو جیلی نظر قطعی داشت. چرا که نابسامانی های قیمت ارز باعث تغییرات متعدد قیمت در بازار فروش لوازم یدکی جیلی هستیم.

با این وجود ما برای لوازم جیلی شاسی و دیگر مدل ها قیمت مشخصی را در نظر گرفته‌ایم که در قسمت ابتدایی با جست‌وجوی نام قطعه و مدنظر داشتن برند و قیمت می توانید برای خرید آنلاین آنها اقدام کنید. نوع ارسال به تمام شهرها از جمله تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان و حتی کوچکترین شهرها توسط خود شما مشخص می‌شود. البته بهتر است قبل از مشخص کردن نوع ارسال به نوع قطعه و شکستنی بودن آن توجّه داشته باشید.

سوالات متداول

سوال: از کجا لوازم یدکی اصل جیلی را بخریم؟

جواب: فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی بناپارت، تامین کننده لوازم یدکی بدنه و موتوری و مصرفی انواع خودروهای داخلی و خارجی می باشد.

سوال: قطعات یدکی کدام مدلهای جیلی موجود است؟

جواب: کلیه لوازم جانبی انواع مدلهای جیلی مانند امگرند 7، امگرند x7، امگرند RV-7، الیت GC6 و اکسلنت GC6 موجود است.

سوال: شرایط پرداخت و ارسال قطعات به کل ایران چطور است؟

جواب: امکان پرداخت آنلاین، کارت به کارت و خرید اقساطی برای ارسال فوری به کل کشور وجود دارد